הכימיה שלך עם המעצב שלך – זה מה שחשוב!

אם ניסיתם פעם לתאר למישהו אחר חלום שחלמתם, שמתם לב בוודאי כי קיים פער ענק בין החלום כפי שחלמתם אותו, לבין התיאור שלו במילים. קשה להעביר במילים תחושות, מרקמים, רצונות, בדיוק כפי שקשה לתאר לאדריכל או למעצב כיצד אתם רואים את בית החלומות שלכם, הלוא הוא הבית בו אתם משתוקקים לגור.

נכון, אפשר להיות מעשיים ולומר "פה אני רוצה/צריך קיר", "כאן - תעמוד המיטה", אבל זה לא יתאר את ה-Essence, את המהות, את לב-ליבו ורוחו של הבית שאתם רוצים לגור בו. מה שבאמת יעביר את אותה המהות, הוא הכימיה הקיימת ביניכם לבין האדריכל או המעצב שאיתו יחד אתם מתכננים את הבית.

מאבקי כוחות עם המעצב? פייר-פייט עם האדריכל?

לעיתים קרובות, לאנשי מקצוע ישנה דעה ברורה ומגובשת (המגיעה ממקום מושכל ומודע), על איך צריך להיראות בית. במקרים רבים, יש להם אפילו העדפות סגנוניות משלהם. לכן, כאשר אתם עומדים מולם, אתם חשים שאולי הם צודקים, אם החוקים (האדריכלות) אומרים שכאן צריך להיות קיר, מי אנחנו שנתווכח איתם? העניין הוא, שלא האדריכל ולא מעצב הפנים הם אלה שיצטרכו לחיות בתוך הבית המוגמר, אלא אתם, ואם אתם לא תחושו שהבית שלכם הוא באמת "בית" עבורכם (ובכל מובן שהוא), אז בשביל מה הטרחה, הכסף, הזמן שהשקעתם בפרויקט הזה?

חוויית בניה שונה

הסטודיו שלנו, אדריכלות בונה, אמנם מתמחה בתחום אדריכלות ועיצוב פנים, אבל יותר מכל, הוא מתמחה בהגשמת חלומות. חשוב לנו מאד ליצור קשר אישי ואנושי עם כל אחד ואחד מלקוחותינו, על מנת לתכנן ולעצב עבורו את הבית המתאים ביותר לצרכיו. אנחנו פועלים בגישה מעט יוצאת דופן בנוף האדריכלות הישראלי, והכימיה, אותו חיבור בין המעצב ללקוח, מהווה עבורנו את הבסיס למתן כל אחד מהשירותים הרבים שאנחנו מציעים.

אנחנו איננו דבקים ב"חוקים", וכל תכנון בית מהווה עבורנו חוויה חדשה, מסעירה, מלהיבה וטוטאלית, שמרוכזת לא רק במטרה הסופית (בניית הבית), אלא גם בדרך ובחוויה שאנחנו עוברים יחד עם הלקוח בדרך להשגת המטרה.


x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this