מדוע עיצוב פנים ואדריכלות הולכים יחד?

בשנים האחרונות עלתה מאד קרנה של הגישה ההוליסטית, המסתכלת על כל נושא, אדם, תחום או פריט כמכלול שלם, ואיננה מתמקדת רק באספקט ספציפי של הסוגיה. אנחנו רואים את זה בתחום הבריאות, הכושר, הפיננסים, וכן - גם בתחום בניית הבית ועיצובו.

אדריכלות ועיצוב פנים, אשר עד לא מזמן היוו תחומים משיקים אבל נפרדים, מתחילים אט אט לאחד את כוחותיהם, מתוך ההבנה כי, בשורה התחתונה, המטרות שלהן משותפות - להעניק ללקוח בית שאיננו רק יפה, אלא גם פונקציונאלי ומתאים בדיוק לצרכיו ולצרכי משפחתו.

למה, בעצם, לא להפריד בין האדריכל למעצב הפנים?

להדבר אפשרי, אבל בפועל - לא כדאי. בואו נעשה סדר בין שני תחומי העיסוק השונים: עיצוב פנים עוסק, לרוב, בעיצובם של החללים הפנימיים בתוך מבנה (חדרים, משרדים וכד') בצורה פונקציונאלית המתאימה לצרכי המשתמשים בהם.

האדריכלות, לעומת זאת, עוסקת, בנוסף לעיצוב הפנימי, גם במבנים השלמים (בניין, בית וכד'). כתוצאה מההבדל הזה, ולמרות שעיצוב הפנים הוא תחום שצמח מתוך האדריכלות ונשען עליה, לפעמים, קיימת התנגשות בין שני התחומים, וכך נוצרים בתים שהם יפהפיים מבחינה אדריכלית, אבל לחלוטין אינם מתאימים לאורח החיים של הגרים בהם ולכן, הם אינם נוחים להם. לעומת זאת, כאשר אדריכלות ועיצוב פנים הולכים יד ביד כבר משלב התכנון (השלב האדריכלי) הבית יתוכנן ויעוצב לפי צרכי הגרים בו.

אצלנו משלבים בין האדריכלות לעיצוב הפנים

אנחנו באדריכלות בונה משלבים בין האדריכלות לעיצוב הפנים, כבר משלב הבנת צרכי הלקוח. השירות המקיף שאנחנו מציעים ללקוח, מאפשר לו לחסוך בהוצאות המיותרות, מאחר ומלכתחילה, ממוקדת תשומת הלב של המתכננים על הפן העיצובי. כך שלאחר סיום הבניה, לא תצטרכו להשתמש בשירותי מעצב פנים ש"יתקן" את הבית ויתאים אותו לנוחותכם.

שירותיו המקצועיים של הסטודיו שלנו מאפשרים לנו להציע ללקוחותינו נקודת קצה אחת, שתפקידה לתכנן עבורכם את הבית המדהים והנוח ביותר, בית במלוא מובן המילה!


x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this