בנייה איננה חייבת להיות הוצאה גדולה

הפעם, אנחנו מנפצים לכם שתי סטיגמות נפוצות! לנו, בסטודיו אדריכלות בונה, ניסיון של מאות לקוחות מרוצים, ובכל זאת, שמנו לב לתופעה מוזרה במקצת - ישנה הפרדה מחשבתית בין החלק של הבניה לבין החלק של העיצוב. למשל, בחירת הברזל, הלבנים והחומרים תארך זמן רב יותר (ותתוקצב, מן הסתם בסכום גבוה יותר מסך הסכום המוקדש לפרויקט) בעוד האדריכלות ותכנון העיצוב נדחקים למקום השני בחשיבותו בסולם העדיפויות. הטענה המושמעת "אף בית לא קרס כי שיבצו בו חלון מפרץ ולא חלון הזזה כנף אל כנף!" נכונה רק בחלקה, מאחר שתכנון נכון, המשלב את החומרים הנכונים בבניה, יכול להוזיל אותה באופן משמעותי, ולהפוך את הבית לאסטטי ומעוצב יותר, מבלי להתפשר על הבטיחות ועל חוזק הבית.

בית מעוצב הוא יקר יותר- האמנם?

גם כאן, מדובר בסטיגמה המבוססת על אמת חלקית בלבד. כאשר העיצוב מגיע בסיום הבניה ומציב בפניכם את הדילמה האם להתיישר עם הבנוי או לשפץ אותו לצורך השגת העיצוב, סביר להניח כי יהיה מדובר בהוצאה גדולה יותר. אבל, במקרים בהם התכנון והמחשבה העיצובית הינם הליך מקדים לבניה ומלווים אותה לאורך כל הדרך, לא רק שהתוצאה שתתקבל הינה בית מעוצב יותר, אלא שהתכנון של המתכנן ומעורבותו בכל אחד מהשלבים יכול להוזיל עבורכם את הפרויקט באופן ניכר. זאת, בשל הבחירה בחומרי גלם מתאימים ונכונים יותר מהסטנדרט המוצע על ידי הקבלן. מה שיכול ליצור עבורכם את ההבדל, הוא שלב כניסת המתכנן לפרויקט (כאמור, רצוי בשלב מוקדם ככל האפשר), מיומנותו והידע העומד לרשותו בחומרים השונים ובחיבור ביניהם.

אנחנו בסטודיו אדריכלות בונה מתמחים בחשיבה מחוץ לקופסה, בתכנון ובעיצוב בתים שונים, מיוחדים ומתאימים לגרים בהם ולצרכיהם, בתקציב שפוי, ובתכנון נכון המתחשב בתקציב העומד לרשות כל אחד מהלקוחות. כניסה שלנו לפרויקט בשלבים המוקדמים שלו מבטיחה לכם לא רק כי הבית שלכם יהיה באמת בית עבורכם, אלא גם, כי למרות העיצוב והתכנון הייחודי שלו, הבניה שלו תהיה בעלות של בית ״סטנדרט״ ולא מעבר לכך.


x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this