שלושה טיפים לתכנון נכון של הבית

הסטודיו אדריכלות בונה חוקר ובודק את הצרכים היומיומיים של כל אחד מלקוחותיו, לפני תחילת תכנון הבית. בעזרת מילוי שאלון הצרכים המפורט שלנו, אנחנו מספקים ללקוח את התכנון המותאם והנכון עבורו ועבור משפחתו. ממאות השאלונים שקראנו, גיבשנו עבורכם שלושה טיפים יעילים במיוחד, שיסייעו לכם בתכנון מתאים של הבית החדש.

טיפ ראשון - ישן בפני חדש תוציאו? לא תמיד!

כאשר התקציב שלכם מוגבל (ולרוב - הוא כזה), רצוי לבצע חשיבה מקדימה ולבדוק אילו מהרהיטים וממוצרי החשמל יכולים לעבור איתכם מהבית הקודם לבית החדש. בדרך זו, תוכלו לקצץ בהוצאות קנייה מיותרות. יחד עם זאת, חשוב להתחשב בהם כבר בעת תכנון הבית החדש, על מנת למנוע מצבים בהם הרהיטים או אביזרי החשמל נראים "תלושים" ולא שייכים מבחינת סגנון, גודל או צבע.

טיפ שני - מה הלו"ז?

אחת מהדרכים הטובות ביותר ליצור תכנון נכון ומתאים של בית חדש, הוא רישום של ההרגלים הקיימים של כל בני המשפחה, מרגע הקימה בבוקר ועד לרגע בו הם שוכבים לישון. בדרך זו תוכלו להבין את השימוש בו אתם עושים בחדרים השונים, בצרכים שקיימים ואינם ממולאים כיום (למשל, צורך בחדר ארונות במקום בארון בודד), ואף למקד את מיקומם של החדרים השונים ואת נוחות המעבר ביניהם.

טיפ שלישי - Where there's a will, there's a way!

שבו עם דף ועט ותארו לעצמכם את בית חלומותיכם... פשוט שבו, התרכזו ורשמו מה הייתם רוצים שבית החלומות שלכם יכיל וכיצד הוא ייראה, גם אם חלקם של הדברים נראה כבלתי ניתן להשגה או לביצוע. לעיתים קרובות, אנחנו מתפשרים ומסננים החוצה מרשימה כזו שנערכת בצורה מודעת את כל הדברים שנראים לנו מורכבים או יקרים. עריכת רשימה כזו בדרך לא מסוננת, יכולה לגרום לכם לגלות שאותה קשת מעוצבת מעל החלון ממש איננה עולה הון, ושמסתור הכביסה המיוחד שעליו דווקא פשוט למדי להשגה. אל תשללו מעצמכם את הסיכוי לגור בבית חלומותיכם, רק משום שאתם פוחדים לחלום!

אנחנו בסטודיו אדריכלות בונה נהנים לחלום יחד איתכם. כל פרויקט בסטודיו מתוכנן באופן מיוחד, בהתאם לתכונות, למאפיינים ולבקשות הייחודיות של הלקוח, במסגרת התקציב הנתון ותוך ניצול מקסימלי של תנאי האתר.


x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this