אודות


סטודיו "אדריכלות בּוׄנָה" הינו סטודיו לעיצוב ואדריכלות, בעל ניסיון עשיר בניהול פרויקטים מגוונים הכוללים בניית מבני מגורים פרטיים, דירות, בתי נופש ומשרדים.

הסטודיו הוקם ומנוהל על ידי עומר אליהו, בוגר בית הספר להנדסה ולעיצוב שנקר. בעיניו, לאדריכלות יש את היכולת לחבר בין בני אדם. באמצעות גישה ייחודית זו ושיתוף פעולה בין אנשי מקצוע איכותיים, סטודיו "אדריכלות בּוׄנָה", בנה לעצמו צוות ייחודי המותאם לכל סוג פרויקט ונותן שירות מסור ואישי, החל משלב התכנון ועד לקבלת תוצר הסופי.

ההתמחות שלנו היא בניהול והוצאה לפועל של פרויקטים מקצה לקצה - משלב התכנון ועד שלב קבלת המפתח. כל פרויקט בסטודיו מתוכנן באופן מיוחד, בהתאם לתכונות, המאפיינים ולבקשות הייחודיות של הלקוח וקבוצת המשתמשים בפרויקט, בהתאם לתקציב הנתון ותוך ניצול מקסימלי של תנאי האתר.

בעינינו, פרויקט מוצלח הוא כזה שבו היבטי העיצוב והאסתטיקה פוגשים את הפונקציונליות והפעילות השוטפת של המשתמשים. לכך אנו מכוונים בכל פרויקט ופרויקט.
עומר אליהו

עומר הינו בוגר בית הספר להנדסה ועיצוב שנקר, בעל ניסיון עשיר בניהול מגוון רחב של פרויקטים בתחום הבניה, האדריכלות ועיצוב הפנים.

הסתכלותו הייחודית על כל פרויקט, ליווי מסודר ומוקפד לאורך תהליך העבודה, הבנה מעמיקה של צרכי הלקוח ותשומת לב לפרטים הקטנים ביותר, אלו הן התכונות שהופכות כל פרויקט בנייה בניהולו לייחודי ומוצלח.עומר אליהו

עומר הינו בוגר בית הספר להנדסה ועיצוב שנקר, בעל ניסיון עשיר בניהול מגוון רחב של פרויקטים בתחום הבניה, האדריכלות ועיצוב הפנים.

הסתכלותו הייחודית על כל פרויקט, ליווי מסודר ומוקפד לאורך תהליך העבודה, הבנה מעמיקה של צרכי הלקוח ותשומת לב לפרטים הקטנים ביותר, אלו הן התכונות שהופכות כל פרויקט בנייה בניהולו לייחודי ומוצלח.


x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this